محل تبلیغات شما

به عنوان اولین پستمون یه معرفی کتاب آماده کردیم! انشالله که مفید واقع بشه!:)

#*سمفونی مردگان*#

این کتاب هم جزو همون کتابایی بود که بار ها و بار ها اسمش رو شنیده بودم و بالاخره سراغش رفتم و وقتی خوندمش تازه فهمیدم چرا انقدر اسمش سر زبون ها بود.

شخصیت اصلی داستان سمفونی مردگان آیدین است. یک پسر روشنفکر، شاعر، بسیار فعال و رادیکال که در یک خانواده به شدت سنتی و پدرسالار زندگی می کند. اما این فقط گوشه ای از داستان است و داستان جنبه های مختلف عشق،تاثیر مذهب،فروپاشی خانواده،برادر کشی و. بیان میکند.

نوع روایت داستان بسیار جالبه، راوی داستان بار ها و بار ها عوض میشه، مکان ها و زمان ها مدام در حال جا به جایی اند و اگر این کتاب رو بدون تمرکز کافی بخونید شاید هیچی ازش نفهمید.

اگه بخوام توصیفش کنم شاید مثل یه پازله که تو هر صفحه تیکه های مختلفش توصیف میشه، صحنه هایی که شاید اول بی معنا به نظر بیان، و به مرور تصویر کتاب واضح و واضح تر میشه. به طوری که هر چه قدر بیشتر بخونین کتاب جذاب تر میشه،

و شاید حتی رگه هایی از زندگی خودمون رو توی کتاب ببینیم، به پدر عشق بورزیم،ازش بترسیم،. با دلتنگی های مادر خون گریه کنیم، با آیدین عاشقی کنیم، زندگی کنیم، بخندیم و شاید حتی دیوونه بشیم!

بهمون میگه هر کدوم از ما درون خودمون و اطرافمون آیدینی داریم،

مراقب آیدین هامون باشیم، اون ها رو نشکنیم.

این کتاب جزو اثر های ماندگار ادبیات ایران ئه و شبیه ش رو تا مدت ها نخواهید دید، حداقل یکبار خوندنش به هر علاقه مند به کتاب توصیه میشه 

حال دلتون خوب و لبتون خندون:)

کانال تلگرام ما:

Loveisnotcrime2@ 

#سِوُمآنِه " هامون"

#_دوُمآنِه "بارون میزنه، میشنوی منو؟"

#_اوَلآنِه "سمفونی مردگان"

ها ,کتاب ,شاید ,رو ,داستان ,بار ,بار ها ,ها و ,شاید حتی ,و بار ,این کتاب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها